Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Çalışma Prensipleri ve Saatleri

Aramalarınızı (tetkik sonuçlarınız ve acil olmayan soru ve şikayetleriniz için) çalışma saatleri dahilinde muayenehane telefonlarından yaparsanız daha sağlıklı iletişim kurabiliriz ve görüşmelerimizdeki bulgular takip dosyanızda her zaman mevcut olur. Acil aramalarınızda her saatte cep telefonumdan ulaşabilirsiniz. Hastalarımın önemli bir bölümü karmaşık ve zor olgular olduğundan bazen önceden kestiremediğimiz kadar uzun zaman gerektirebilmektedir. Böyle durumlarda sabrınızdan dolayı teşekkür ederim. Kongre ve tatil gibi durumlarda bana her zaman cep telefonumdan ulaşabileceğiniz gibi yerime bakan başka öğretim üyesi arkadaşlarım her zaman mevcuttur.

Operasyon ve doğumlarımı, anlaşmalı olduğum, tam donanımlı (yeni doğan yoğun bakım ünitesi mevcut ve ameliyathanesi 24 saat optimal hizmet veren) hastanelerde yapmaktayım. Bu işlemleri her zaman kendi profesyonel ekibimle gerçekleştirmekteyim.
Herhangi bir yanlış anlama veya memnuniyetsizliğiniz olursa lütfen çekinmeden bana bildirirseniz hem daha sağlıklı sonuçlara varır, hem de olası bir iletişim bozukluğu yaşamamış oluruz.

Unutmayınız ki biz hekimler sizlerin ve bebeklerinizin daha sağlıklı olması için çaba gösteriyoruz.

Çalışma saatlerimiz;

Hafta içi     : 16.00- 19.30
Cumartesi  : 09.00- 14.00