Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Ahmet Faruk Özkan

Size geldiğimde bizlere canım cicimle yaklaşan ve yaklaşık 3 yıl yanlış tedavilerle bizi oyalayan özel hastane ve tüp bebek merkezinden sonra sadece 3 muayene ve laparoskopi islami sonrası tüp bebek tedavisiyle kavuştuydunuz oğlum 9 kasimda 7 yaşına basicak bugun ankara'da bizimle aynı sıkıntıları yasiyan arkadaşlarımıza tavsiye ederken sizleri andık hocam

Prof. Dr. Ali ERGÜN

Çok teşekkür ediyorum. Yavrunuzla sağlıklı nice yıllar dilerim.                                

5/5

Derya Yürekli

Ali hoca çok tecrübeli bir hekim. Yazılan olumsuz yorumları hayretler içinde okudum. Gayet anlaşılır ve detaylı açıklama yaptı her gittiğimizde. Kendisine sağlıklı,uzun bir ömür dilerim.

Prof. Dr. Ali ERGÜN

Derya Hanım Merhaba
Sizler gibi güzel insanlar o kadar çok ki. Boşverin o yazılanlara. İnanın hiç bir etkisi yok. Bahsettiğiniz ticari sitede ilk yazan kişinin kadın-doğum camiamızın duayeni, hepimizde hakkı olan Sayın Prof Dr Ali Ayhan hocamıza hakaret etmesine izin veremezdim. Bu nedenle de kabul etmedim kendisini. Zaten dikkatli okunursa kolayca anlaşılıyor. Diğer yazılanların bir bölümü de aynı kişi tarafından yazılıp duruyor ve başlıklar hep aynı. Benim eleştirmenim vicdanımdır. Ayrıca yüzbinlerce hastamdan bir kaç tane mutsuz insan çıkacaktır. Beni mutlu eden, sayısını hatırlayamayacağım kadar çok, hayatının kurtulmasına vesile olduğum anne ve bebeklerdir. Bunun içi harcanan her çabaya değer.
Saygılarımla.

5/5

Ceren ALTAY

Doktor beyle ayrıntılı ultrason sayesinde tanışma fırsatı buldum. Kendisi çok kibar , saygılı bir hekim. Buradaki yorumlar tamamen karalama. Alanında uzman değerli bir hekim . Onunla tanıştığım için ve bebeğimi ona gösterme fırsatı bulduğum için çok şanslıyım.

Prof. Dr. Ali ERGÜN

Çok sağolun. Güzel sağlıklı bir ömür diliyorum.                                                            

5/5

Meryem Kaleli

Sevgili hocamı herkese tavsiye ederim iyi ki tanımışım sizi Ali hocam.                                                                                   

Prof. Dr. Ali ERGÜN

Sizlerin kadirşinaslığı ve güzel sözleri mesleğimizin zorluğunu unutturup bize güç veriyor. Sağolun, varolun.

5/5

Feriha Sayliturk

Mizaç olarak farklı birisi hocamdan çok memnun kaldım, bilgisi ve ilgisiyle bize çok yardımcı oldu, tavsiye ederim                                                                 

Prof. Dr. Ali ERGÜN

Sizlere katkı sunabilmek bizi çok mutlu ediyor. Sağolun.                                         

5/5

Sevgi Ceylan

Güler yüzlü, canım doktor 🙂 keşke hep size muayene olabilseydik. Sadece detaylı usg için tanışma fırsatımız oldu ama olsun kimbilir belki ikinci bebekte sizin takibinizde olma imkanımız olur. Kafamda hiç bir soru kalmadan çıktım muayenehanenizden. Tüm sorularıma güleryüzle ve sabırla verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.
Saygılar Sevgi Ceylan.                                                             

Prof. Dr. Ali ERGÜN

Mutluluğunuzun daim olmasını tüm kalbimle dilerim. Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle...                              

5/5

SİZDEN GELEN İNSTAGRAM YORUMLARI

Merhaba güzel hocam. İlk bebeğimiz için ayrıntılı ultrason zamanı gelmişti. Takibimizi yapan Ahmet hoca sizi önerdi. Değil Türkiye’de, Dünyada sayılı hoca demişti sizin için. Çevremizdeki herkes  birilerini öneriyordu. İnternetten yorumlara bakıyordum. Sizin için fevri, agresif, tersliyor gibi yorumlar okumuştuk eşimle. Ama yine size randevu aldık. Muayene esnasında mütevaziliğiniz, bizi rahatlatmanız, yaklaşımınız bizi okadar mutlu etmişti ki. Size hocam, endişeyle bebeğin parmaklarına baktınız mı diye sorduğumda. Ekranı dondurup hadi sen say bakayım demiştiniz. Sizin yorumlardan ne kadar farklı, muhteşem bi doktor olduğunuzu orda anladım. İyi ki Ali hocama geldik dedim. Aklımda tek bi soru işareti bırakmadan gönderdiğiniz için teşekkür ediyorum. Sizi herkese öneriyorum artık. İkinci bebeğimiz olursa yanınızda olacağınız. Ayrıca Mucurlu olduğunuzu hemşerim olduğunuzu öğrenince ayrı bi sevdim sizi. Hoşkalın Ali hocam.
Duygularımı sizinlede paylaşmak istedim.

Sevgili komutanım,
Geçtiğimiz aylarda annesinin kucağına verdiğin bir sürü bebekten bitanesiyim. Sizinle ilk tanışmamızı annem hiç unutamıyor bizim için sokağa çıkma yasağı varken annem ağlamaklı diye koşarak ellerinle bizim için kliniğini açıp kan değerlerinde var olan fakat karnında bulamadıkları kesemi şıp diye bulup annem ve babamı gülümsetmiştin. Ben büyürken gerekli gereksiz sorularla seni boğan annemi gülümseyerek sakinleştirip her muayenemde benim ellerimi parmaklarımı ve diğer organlarımı aileme gösterip hep içlerini rahatlattınız. Ve ben sizin sayenizde pandemi nedeniyle bunalan hijyen kaygısı duyan binlerce gebeden biri olan annem her seferinde iyi ki diyerek mutlu ayrıldığı için yanınızdan biraz daha güzel büyüdüm annemin karnında. Saçlarını bile gebelere verdiği değerle kesen birine nasıl minnetini anlatabilir ki annem. Sadece benimle ilgili değil,işi ile hayata bakışı ile evliliğin saygınlığı ile ettiğiniz kitaplara yazmamız gereken onca güzel sözünüz ile nasılda gelip geçti haftalar öylesine aile olmayı öğretiniz ki bize şimdi annem ve babam ve hatta ben(çünkü annemin karnındaykende beni çok seviyordunuz ve benimle konuşuyordunuz) ayda bir kez yanınıza gelip sizi görmek istiyoruz özlüyoruz sizi.. bize bir kez daha vatanını en çok seven işini en iyi yapandırı gösterdiğiniz için ve tüm emekleriniz için önünüzde 2 genç ve 1 bebek olarak saygıyla eğiliyor mübarek ellerinizden öpüyoruz hep var olun hocam tıp bayramınız kutlu olsun başımızdan eksik olmayın 🙏🏻🇹🇷 ben gökçen ve kuzenim eymen sizin ellerinize doğduğumuz için kendimizi şanslı ve mutlu hissediyoruz işte resimlerimiz 🥰

“Dünyanın en iyi doktoru değilim ama bu yorum tam da beni anlatmış.
Yazanın ellerine sağlık💙”

Sağlığınızı İyileştirmeye Hazır mısınız?

Unutmayınız ki sitedeki bilgiler sadece genel amaçlı yazılardır. Teşhis ve Tedavi için lütfen Uzman Hekiminize başvurunuz.